| the4thmonkey a întrebat:

Ati auzit ceva de siteul ala cu bilete moca? e pe bune? stiti ep cineva care au castigat la ei?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat nimic ce e pe acel site. E cacealma.

| Miikey a răspuns:

e pe bune

| the4thmonkey explică:

Serios? mi se pare cam mare deranjul laughing adica nu e facut in blogspot, s-au chinuit oamenii ceva. am vazut ca au pus poze cu castigatori...

| biletemoca a răspuns:

Te asiguram ca totul este "pe bune". premiile chiar se dau. extragerile sunt filmate si postate in pagina concursului. Cat despre "cacealmea", cine ar face un site atat de complex cu atat de multe informatii ca biletemoca, doar de dragul de a pacali lumea? Va multmim pentru interesul pe care ni-l acordati, sper sa va avem printre castigatori.

| anamaria_6413 a răspuns:

Buna, siteul este chiar ff tare, eu am castigat bilet la concert la Roxette (de fapt prietenii m-au ajutat sa castig, votandu-ma).
Ce este cel mai interesant nu sunt numai biletele moca, dar si stirile si mai ales cronicile si editoriale. Va sugerez sa aruncati o privire. MERITA!