| IubesteEa a întrebat:

Ati auzit despre ambulanta care fura copii si le vinde organele pentru bani? sau despre ambulanta fantoma? acum voi ce faceti mai iesiti pe afara? cei care au fratii mai mici va e frica sa ii lasati afara, singuri? cum va protejati?

6 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Da am auzit de ea.Am si fost cu ea si uite inca mai am inima la loc.Ambulanta fantoma am vazt-o in jocuri.Mai ies pe afara ca innebunesc in casa in fata pc-ului.Nu mi-e frica nu mi-e frica de bau-bau.sti piesa aia nu? Ma protejez cu Durex, ca celelalte sunt calitate naspa.Si.cati ani ai? tie inca mami iti spune povesti inainte de culcare si ti-a spus-o aia cu ambulanta fantoma.Trist.Stiu-stiu.,la toti ne e greu.dar nu la toti la fel.

| aliceinchains a răspuns:

Știu de chestia cu Ambulanța Fantomă de când eram mai mică... știu că era același zvon acum câțiva ani...dar nu e nimic adevărat, stai liniștită!

| Ramonika_5243 a răspuns:

Ba este foarte adevaratoh go on.Nu dau detalii, tot ce iti zic ai grija pe unde stai si ai grija de fratele/sora tau/ta mai mic/a! E FOARTE PERICULOSstraight face a fost si la stiriwinking

| Serafir a răspuns:

Tu suferi fa si daca nu vine ambulanta se poate intampla sa-l calce masina so ce il tii legat de calorifer in casa. buna metoda de ai strica mintea la un copil.Pur si simplu il atentionezi la unele chestii si afar cu el la joaca

| MoroClau a răspuns:

Asa cum zice si AngeLvsDemon, este adevarat! Credeti-ma! A aparut si prima poza cu ambulanta-fantoma azi-noapte. Cautati pe net "prima poza cu ambulanta" si o sa vedeti ca nu zic prostii. Aveti grija mare mare! Mai ales daca aveti frati/surori mai mici.

| SaaB_9793 a răspuns:

laughing astea sunt numai minciuni oh go on ...prostii mai Flori call meu