| cosmin09 a întrebat:

Ati auzit provocarea lui oncescu el vs john cena? Eu cred ca il pune cena fara nici o problema.

2 răspunsuri:
| Robbe a răspuns:

Ahhah... s-o crezi tu
Poate are el muschi dar il pune Oncescu ca are tehnica 100%winking
Ai sa vezi acolo.
Daca i-o pus pe Fakiru si Perversu' la un loc pai pe Cena il rupe.

| paynehunter a răspuns:

Il bate oncescu, nici nu se chinuie sa il bata.Imi pare rau daca esti fan john cena,dar e umflat de steroizii,ca si ceilalti, are forta sa ridice ceva deasupra capului, dar numai atat.Skandembergu e un sport complex,nu numai muschii conteaza aici, trebuie sa ai oasele si tendoanele intarite, si articulatiile de asemenea+tehnica.