| PumpkinDoll a întrebat:

Ati avut colegi pupincuristi la scoala/liceu? Stiti voi, lingusitori d'aia profesionistirolling on the floor

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am avut doar in scoala generala, ca la gimnaziu nu a mai mers, deja erau prea multi profesori si nu au mai avut succes.

| siriusblack98 a răspuns:

La scoala mai e cum mai e, dar stai sa dai de lingusitori la locul de munca.Iti vine sa-i bati dar nu poti ca te da afara rolling on the floor

| Anon31241212 a răspuns (pentru siriusblack98):

Ai dreptate laughing) Eu nu stiu cum nu le e scarba la sefi sa i asculte. Ca si asa zic doar minciuni.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Wow, da. Si toti au ajuns politicieni de mana a-3-a. laughing laughing laughing

| Anon31241212 a răspuns:

Doamne la mine toata clasa era asa. Si parintii si mai lingai si prosti ca ei. Duceau cadouri la profi in fiecare zi. Stateau acolo la cancelarie. Era enervant ca de multe ori profii faceau discrimari din cauza asta. E jenant sa stai sa te milogesti pentru note. Frate si ii sunau si acasa de Craciun, etc. Le duceau oua si bautura, cand mergeau la prega.

| PsyhoChild a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| antoniaidk a răspuns:

Am avut unul, dar ala facea cat toata clasa.pana la urma tot un taran prost de pe ceva sate era...

| Irina_Angi_1970 a răspuns:

Daaa☺