| Maria2894 a întrebat:

Ati avut situatii care v-au pus la pamant moral? Care au fost? V-ati reanimat repede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint cazuri cind iti mai revii dar sint cazuri care te vor schimba pentru toata viata si devii altul decit cel pe care-l stiau toti.

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Da. prima zi de scoalastraight face. sincer nu m-am reanimat nici acum, dupa aproape 11 anilaughing

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Da.Cred ca cea mai grea a fost aceea cand prietenul meu a avut un accident de munca, foarte grav, i-a iesit femurul(osul)afara, inca mai are tija si suruburile.Si cel mai greu e cand te simti neputincios... el aflandu-se in Spania, la 2800 km distanta de minesad
3 zile am plans intruna si nu am putut manca, noapte ma trezeam in plans si ma rugam pentru el. Dar Dumnezeu ne da putere cand suntem la greu, fara sprijinul Sau nu am fii reusit niciunul dintre noi sa mergem inainte.
Acum oricum nu mai suntem impreuna asa ca nu are rost sa ma mai gandesc la ce a fost.Si asta e un pas greu de trecut, despartirea!
Numai bine!

| Alisa a răspuns:

Au fost mai multe, dar am reusit sa trec peste, si lucrul asta m-a facut si mai puternica, si m-a intarit. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte multe.
Nu le pot insira pe toate...
Am zis ca sunt cel mai bun si trebuie sa le rezolv...cu putina reusesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da multe situatii nefericite.Totusi nu m-am pierdut cu firea atat de rau, din fericire... Din fericire acele situatii, nu m-au schimbat in rau, asa cum as fi crezut uneori, am avut si am un spirit destul de puternic, asadar ma consider destul de puternica sa pot infrunta necazurile cu ceva incredere si speranta.happy