| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata buricul degetului vreun pic taiat (sau stiti pe cineva care a avut)? S-a vindecat frumos sau a ramas cicatrice?

6 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Cand am fost mica m-am taiat intr-un borcan spart si cu timpul s-a vindecat dar cicatricea a ramas sad

| AFR81 a răspuns:

Se vindeca bine cel mai adesea si nu ramane nicio cicatrice. Totusi, de ce te ingrijorezi? Cine te cauta la degete? O problema e atunci cand te tai pe fata.

| gemeni6226 a răspuns:

Doare cumplit dar din fericire nu ramane cicatrice.

| anamariarot a răspuns:

Depinde de cum e taietura. Eu am avut una mai adanca la "mijlocul" degetului, mai adanca in sensul ca imi atarna bucata aia mica de carne si am ramas cu semn, cu toate ca au trecut vreo 4 ani de atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut degetele molfaite bine de pisica si tot nu mi-au ramas cicatrici. laughing

| Kife a răspuns:

Nu ramane cicatrice. Doar daca e adanc tare. In cazul degetului......nu prea cred