| SongsoftheSabbathSacrifice a întrebat:

Aţi avut vreodată un vis lucid?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu ce intelegi tu prin lucid dar de obicei visele de la prima ora a diminetii sunt mai proaspete in minte.Adica ti le reamintesti.Intr-o proportie mica totusi.

| Alyra a răspuns:

Da,am avut. E interesant să știi că poți face ce vrei. măcar în visehee hee. Am avut mai multe și nu știu de ce, dar de fiecare dată când realizam că visez mă gândeam să zbor.și chiar făceam asta laughing
O zi bună. Vise plăcute!hee hee

| KimBianca a răspuns:

Da =]]. chiar de mai multe ori. uneori si in cosmaruri imi dau seama ca visez si imi zic ca trebuie sa ma trezesc, de cele mai multe ori ma trezesc =]].

| KimBianca a răspuns:

Tocmai am avut un vis lucidstraight face si a fost extrem de stupid straight face mai ales avand in vedere ca maica-mea nu e in oras, direct la rau m-a dus gandul.noroc ca m-a sunatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vis lucid? ...nu prea, cele mai multe cosmaruri. Iar cand ma trezesc nu imi amintesc mare lucru din ele. straight face

| Zeflemitoarea a răspuns:

Da. Eram conştientă că visez,chiar dacă în vis nu se întâmpla ceva extraordinar, incredibil sau cel puţin, fantastic.
Ăştia din răspunsurile anterioare, cică îşi regizau vise... Cum se face asta, ă?

| JohnRamone a răspuns:

Destul de des. Nu stiam ca am astfel de vise, pana nu m-am informat. E o senzatie ciudata. Simt ca sunt treaz, dar totodata sunt intr-un vis si pot sa fac actiunea sa mearga cum vreau eu. E destul de tare.