| Goddessss a întrebat:

Ati avut vreodată vreo experienta rasista voi fiind români in alte țări europene? Dacă da, cum ati procedat?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu am avut. Atat timp cat eu m-am purtat civilizat s au purtat si ei civilizat cu mine.

| Celcestietot a răspuns:

Am mai avut pe servere si am procedat cum trebuia.

| LPCTSTR a răspuns:

Mi se intampla des in jocuri, acum ca mi-am trecut multe date care duc spre Marea Britanie, nimeni nu se mai ia de mine... doar de ceaiul pe care nu-l beau rolling on the floor

| JicaContra a răspuns:

Am avut, eram tanar, si aveam un chat, si a intrat un american (nu stiu cum a nimerit) si a zis ceva de gen "do you have any computers in Romania?"
ghici care puppy si-a luat ban... ghici big grin

| zilog a răspuns:

In republiuca moldova unele fete ma faceau FAȘCIST

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o problema interesanta ca romanca din Romania, cu baieti de origini straine care imi da un fel de bataie si uneori este chiar "lovitura". De obicei stau cuminte, si cate un "el" devine smecheru fetelor, si apoi incepe sa sara pe mine cu cercu de "prieteni". I-am ignorat pana n-am mai putut, am luat-o razna cu ce se intampla. Deci, cazul nu este exclus, e o problema cu persoanele "care au cu ce", pentru ca poti fi in strainatate sa iti faci prieteni. Conteaza interesele celor de care esti inconjurat, nu sta langa persoane care nu-s de acord cu tine, asa incep conflictele.

| Bruno92 a răspuns:

Nu am avut, am avut aici in schimb. Romania e o țară de rahat."oamenii "nu tara de fapt.

| Dandinelle a răspuns:

Un batranel m-a imbrancit pe strada si strigat sa ma duc in tara mea acasa. S-a rezolvat prin chemat politia si batranelul dupa aia negocia cu mine sa nu depun plangere ca amenda e dura.

| Goddessss explică (pentru Dandinelle):

Omg, in ce tara?

| Dandinelle a răspuns (pentru Goddessss):

In Germania. Vorbeam la telefon cu mama, i-am dat o impresie "buna" de ce bine o duc.