| alexxaz a întrebat:

Ati castigat vreun premiu la concursurile la care ati participat? Credeti ca multe nu sunt adevarate sau aveti incredere?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un castronel de plastic si o cutie de cereale de bebelusi, la revista Mami, parca (acu vreo 6 ani) si o invitatie la concert de la Catavencu (asta vara). Cat despre incredere, depinde de "dimensiunile" organizatorului in raport cu ale premiului.

| M.madallina a răspuns:

Eu am castigat o consola ds lite pink de la concursul de la bravo girl! aaa...si un joc:nintendogs.am fost asa fericita!

| StaRmAgiC a răspuns:

Am castigat acum un an. un atlas mare numai despre animale si un aparat de fotografiat

| Irina a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, de exemplu am participat la un concurs organizat de orange. Aveau un joculet si cine avea scorul cel mai mare pe parcursul unei zile castiga un aparat foto. Cred ca de 10 ori am depasit scorul si nu mi l-au inregistrat, iar cand era mai mic il luau de fiecare data, deci nu era pe bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...am castigat.am castigat la un concurs pe kanal d 1000 de lei, am castigat un medalion de la dansez pentru tine, am castigat o minge de la neata cu razvan si dani si s-ar putea sa mai fi castigat ceva si sa nu imi amintesc.depinde de la caz la caz daca sunt pe bune sau nu concursurile.

| salvatori27 a răspuns:

Am castigat eu la coca cola un ipod nano