| horror78 a întrebat:

Ati dorit macar odata sa dispara lumea asta? si cum?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ejaxz a răspuns:

Da.Sa dispara direct laughing

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, si nici nu as vrea sa dispara? de ce?raised eyebrows

| Flav a răspuns:

Mi-am imaginat, si sa fiu singurul om de pe ea. La fel ca-n filmul Hanchock. Dar, o viata fara femei?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dc sa dispara?straight faceNu vreau sa dispara nici macar o ora.Imi place lumea asta asa cum e.)Cu bune si cu rele.big grin

nony
| nony a răspuns:

Nu vreau sa dispará.pentru ca mai am de trait, dar vreau sa evoluieze in bine (din toate punctele de vedere).happy

| Parintele a răspuns:

Nu. Mai bine ar disparea persoanele inutile.

| selef a răspuns:

Inca nu, mai am rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.