| Ionică a întrebat:

Ati facut baie in mare (sau ocean etc.) noapte? Daca da, cum e? Daca nu ati facut, vreti sa faceti?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, este o experienta minunata, unica, care merita traita macar o data in viata!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E absolut fantastic. De cate ori am fost la mare, n-am ratat ocazia de a face macar o baie noaptea.
Din cauza ca temperatura de afara mai scade peste noapte, apa pare foarte calda, e, de obicei, foarte linistita iar imaginea hotelurilor luminate vazute de pe apa e superba.
Recomand cu caldura acest "sport".

| maria ;x a răspuns:

E frumos! Nu am facut niciodata baie seara dar am vazut pe cineva, imi era frica anul trecut deoarece pe o plaja era apa fff mare si nu am vrut...love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu doar am facut aseara in constanta la plaja modern si ne-au furat hainele si prosopul sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu doar am facut aseara in constanta la plaja modern si ne-au furat hainele si prosopul sad