| Idkidk a întrebat:

Aţi făcut vreun sport de performanţă? Dacă da, care e?

25 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da. Parasutism, in tinerete. De cand ma stiu am fost o nonconformista.

| Idkidk explică (pentru ardnaxur1961):

:o Wow, paraşutism.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Sahul se pune?

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Sigur! Dezvolta fesierii si-ti gaureste coatele de la camasa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Faci sah de performanta?

| RAY a răspuns:

Insanity vreo 3 luni, sa slabesc apoi am pus 10 kg in 9 luni ca m-am apucat de dulciuri

| Idkidk explică (pentru RAY):

happy Lasă, slăbeşti tu cu voinţă!

| Drimmero a răspuns:

Nu, am preferat doar sa urmaresc fotbalul!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mi-am tinut respiratia peste 2 minute, yee.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Eu am reuşit 1 minut. sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Felicitari.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Mersi la fel.
Era să mă înec. rolling on the floor

| T0T a răspuns:

Da. Scrimă când eram mai mic și dacă se pune că am participat odată la olimpiada națională de baschet de la Sinaia(cred că era olimpiadă sau oricum era un ansamblu de competiții sportive) că nu au putut veni câțiva din echipa de baschet ai liceului și am intrat 5-10 minute.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sora mea a practicat la nivel de performanta schiul alpin.A fost inscrisa intr-un club, a fost campiona nationala mai multi ani la rand.a reprezentat tara la mai multe competitii din afara tarii unde a adunat premiii (cupe, medalii, diplome ) si a ajuns chiar si la Olimpiada in 1984.
Personal practic ciclismul, insa nu la nivel de performanta.

| deeeaqq a răspuns:

Făceam handball, dar a intervenit lenea.
Tristuţ.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu am.

| ShaOfHatred a răspuns:

Basket,handball si kick-box.

| alexandrualind a răspuns:

Karate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă somnul și mâncatul sunt sporturi, atunci, da... și încă le practic. Tu?

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Da, am făcut dans sportiv vreo 11 ani. Dar m-am lăsat din cauza şcolii. sad

Şi mai practic în prezent basket ( doar aşa, de relaxare ).

| MistretulPufos a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am facut sport cu degetele laughing se pune?

| JustStitch a răspuns:

Fotbal happy

Răspuns utilizator avertizat
| LupuDeu a răspuns:

Stiu ca ai pus intrebarea demult, dar eu acum am intrat pe TPU. Eu am facut 4ani jumatate de Lupte Greco-Romane