| papatukjatlekjulk a întrebat:

Ati fi in stare sa va auto-caracterizati, fara sa mintiti, sau fara sa exagerati? Pentru ca multe persoane nu stiu cine sunt sau ce rost au in viata. Voi stiti?

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sunt o persoana sociabila, prietenoasa, vesela, amabila mai nebunatica cateodata
Chiar daca in viata asta nu e asa frumoasa pentru mine adica intampin multe incerc sa merg inainte cu capul sus nu vreau sa ma las prada ...nu ma laud: multi care ma cunosc imi zic ca sunt o fata minunata cu un suflet imens
Nu suport minciuna nu imi place sa mintsad desi in unele cazuri trebuie, nu sunt laudaroasa cu fite ca multe fete, si nici nu mi-ar place sa fiu asa cu nasul pe sus
Imi place sa imi traiesc viata fiecare minut conteaza chiar daca este scurta trebuie sa o facem cat mai frumoasa

Pa pa:*

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu chiar nu cred ca sunt in stare sa ma caracterizez...nu sunt schimbatoare, dar nici mereu la fel.Actionez de cele mai multe ori fara sa gandesc si gresesc.Viata mea e condusa de fapte care nu ma caracterizeaza.Si asta asa, ca imi place mie melodia;)) http://www.trilulilu.ro/loricj/767bb655c5c3db :D.

nony
| nony a răspuns:

Rostul in viatá nu il poate sti nimeni.
Cine sunt? .sincer,nu ma cunosc indeajuns.De ce sa zic ca am mii de calitati.cand in fiecare zi sunt altfel.Si aici ma refer la starile emotionale.Personalitatea si caracterul se defineste in timp.Degeaba iti spun cine sunt azi.Maine ar trebui sa completez sau sa tai.

| Ana a răspuns:

Da, sunt suparacioasa, plangacioasa, cateodata timida, zgarcita
hai ca am zis doar lucruri rele despre mine laughing da ce mai conteaza

| fabiola a răspuns:

Cine sunt eu? Un simplu om, cu bune si cu rele! Important nu stiu daca conteaza auto-caracterizarea ci cum ma percep ceilalti.Rostul in viata? Eu zic ca toti avem o motivatie dar adevaratul sens al vietii il vom stii noi oamenii vreodata?

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.

Da...Sunt o fire mai rebela:d
Rebela in sensul bun al cuvantului.Cand spun rebela nu ma refer la nesimtire, fara cei 7 ani de acasa...Ci cand spun ca sunt rebela ma refer ca sunt comunicativa, curajoasa...
Sunt rusinoasa, cu bun simt, ajutatoare, respectoasa, amabila:d
Nu-mi plac oamenii prefacuti, nesimtiti, laudarosi...
Imi place sa fiu tratata asa cum tratez eu acea persoana asa sa ma trateze si ea.hee hee
Ma port frumos cu persoanele amabile si educate.:d
Sunt intelegatoare dar cateodata sa recunosc si crizata...(prietena mea Delia poate confirma) laughing
Cam atat despre minehappy
Tu te poti auto-caracteriza?
Cum esti tu?:d

xoxo.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Pai, sunt un bou!

| Alex >D a răspuns:

... 2 cuvinte ma caracterizaza dupa parerea mea : javra infernala laughing daca as scapa 2 zile sa imi fac de cap, m-ar gasi ca pe Kurt Cobain, cu aerisire in cap; x

| anonim24 a răspuns:

Normal ca da, trebuie doar sa ma uit in oglinda ca sa stiu cine sunt. Cei care nu stiu sunt probabil foarte confuzi si se vad exact ceea ce nu vor si incearca mereu sa gaseasca cate un raspuns dar nu reusesc si le e mai usor sa zica''nu stiu cine sunt''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da as fi in stare si stiu care mi-e rostul in viata:sa traiesc cat mai bine si frumos fara sa jignesc pe nimeni si sa ajut pe cei din jur atat cat pot eu de bine si mai ales imi place sa spun adevarul chiar daca doare uneori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt vesela imi plac provocarile, trec cu usurinta ppeste tot su toate, c a moto invingator.