| Sadd a întrebat:

Ati fost cuminti anul asta? Ce vreti sa va aduca mosul?big grin.eu nu o sa primesc nimic.happy

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Am fost foarte rau, batranul nu o sa-mi aduca nimic, de 9 ani imi fac singur cadourihappy

| arysa a răspuns:

Am fost cuminte si mosul a venit mai devreme(s-a aliat cu mos Nicolae) si mi-a adus un Lg GT 505 si o noua pereche de ochelari.

| Gabry a răspuns:

Nu prea am fost cuminte, dar ma gandesc ca o sa primesc si eu cevawhistling
Eu vreau un Brad Pitt!batting eyelashes

| AdeLina a răspuns:

Am fost cuminte tare. Ce-mi doresc? Cer prea mult. Vreau un suflet sincer, generos, ascultator, sa ma poata sfatui si sa ma faca sa ma simt bine. Cum asta nu pot primi, ma multumesc cu... nimic happy

| Sadd explică:

De ce lora?happy

| Sadd explică:

Adelina cred ca exagerezi putin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nop, eu nu sint niciodata cuminte, deci n-o sa primesc nimic. Nici mos Nicolae nu mi-a adus decit o felicitare, ce sa fac? Nu ma pot abtine sa nu fiu cuminte, imi place sa fiu rau, rau, rau devil

Lora, nu esti singurica. Uite, sint si eu p-aicibatting eyelashes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooof tristelor figuri. dar sanatate aveti? un adapost aveti? vad ca postati pe TPU, deci acces. aveti? pai ce mai vreti? veniti la tepes sa va consolideze, moralul. dupa ce vin maine de la tara.mancav-ar raiul sa va manance, veniti la mine.