| cîrne a întrebat:

Ati fost umiliti vreodata in public? daca va ganditi acum, credeti ca ati reactionat cum v-ati fi asteptat sa reactionati? sau ati tacut malc?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am fost umilit de cateva ori. Cred ca de cele mai multe ori am tacut malc dar au fost si unele ori cand am reactionat. Depinde de importanta situatiei.

| JeSa a răspuns:

Buna!, Da mi s-a intamplat de la cine nu ma asteptamwinking, ah prietena cica la nevoie se cunoaste!-la mine fiind opusul,- spunand(ea) la iubitul meu ca tatal meu e suferind, ceia ce nu-i i-am vz./priceput si neintelegand rolul bagarii eiwinking?!?, ehh vezi tuwinking au grija sa ne raspl. asa zisii "prieteni"!, uneori - cum o stiu ei mai bine!, ps. am preferat sa tac!, Pa, pa!happy

| hândel a răspuns:

N-am cazut in depresie in nicio situatie mai mult sau mai putin umilitoare. Din contra, am luat partea buna a lucrurilor si-am facut caterinca pe seama intamplarilor.batting eyelashes

| StaRmAgiC a răspuns:

Sa stii ca am fost umilita de nenumarate ori cand eram in generala.De totii si special prietena mea, de fapt asa zisa "prietena". Adevaraul e ca taceam malc, si inghiteam in sec.Acum nu prea mai suport sa fiu luata in ras.
Si cum a zis si bacemi depinde de situatie, nu poti fii tare in gura mereu.Ca apoi nu e chiar de bine.
Dar nici sa fii luat de prost nu e bine.Toate facute cu cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost dar n-am putut lupta impotriva unei femei.Am raspuns ceva care a stirnit risul tuturor;-Saru'mina stapine...