| anka a întrebat:

Ati intalnit printre colegi, vecini sau cunostinte persoane care au doua fete? Ma refer la faptul ca in fata vorbeste de bine iar pe la spate barfeste in cel mai josnic mod. Aveti incredere in astfel de oameni?

2 răspunsuri:
| inutsa a răspuns:

E full de din astia fata laughing in ziua de azi trebuie sa ai grija de tine nu de alti...azi ii ajuti si maine i-ai de unde nu-s.eu una nu mai am incredere in mai nimeni. sunt satula de lumea asta oh go on

| NuAmHabar a răspuns:

Normal, astfel de oameni se afla peste tot. Din pacatesad