| BiuL a întrebat:

Ati obervat ca toti manechinii, modele masculine, au spatiul ft mic intre spranceana si pleoapa si de multe ori ii pozeaza in asa maniera in care parca nu mai au pleoapa deloc, doar ochi si spranceana? laughing vi se pare sexy chestia asta? mie nu

Răspuns Câştigător
| xf1ref a răspuns:

Desi nu-mi plac manechinele...manechinii nici atatlaughing exista o explicatie stiintifica..si anume ca exista niste proportii ale distantelor din gura si nas, intre ochi si sprancene..etc. Si toti manechinii sunt schimonositi la fata ca sa se aproprie de proportiile magice si simetria perfecta..care cica place oricui big grin