| xCat a întrebat:

Ati observat ca acum se fabrica numai haine pentru pitzipoance?

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Haine sunt pentru toata lumea, doar ca nu stii tu sa cauti :p

| Gigiku a răspuns:

Get a life. Ai scris numai intrebari despre cocalari si pitipoance. Probabil nici nu sti ce inseamna "cocalar" sau " pitipoanca". Mai iesi prin lume sau poate ti-e rusine ca esti o fata cu cosuri pe fata si un pic mai plinuta care nu poate purta haine de "pitzi"winking Invidioasa? @ILB. Good answear.

| SnowBella a răspuns:

Credeam ca numa` eu am observat asta...

| Biia14 a răspuns:

Vorbesti serios?!? :o...Lol laughing

| Octavian007 a răspuns:

Din pacate da mai toate fetele din ziua de azi sunt pitipoance