| FartsMaker a întrebat:

Ati observat ca la intrebari populare categoria predominanta este religia?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cam ai dreptate

| oOSaritaOo a răspuns:

Mda... cam nasol.

| Mădă0611 a răspuns:

Dap laughing fiecare apara ceva, unii prietenul imaginar, altii propria persoana, de cei cu prieteni imaginari. "Cul".
Chestia e ca ateii recunosc cand gresesc, ceilalti nevăr evăr => intrebari cu n raspunsuri, pana te saturi sa mai vorbesti cu ei si o lasi balta.

| mentholinks a răspuns:

Cu sufletu nu te joci.

| Hevnoraak a răspuns:

Indoctrination is strong with them.
Asta e raspunsul meu.

| duuh a răspuns:

Da.

| Mareacluj a răspuns:

Si care e problema? te deranjeaza ca mai sunt si oameni religiosi pe lumea asta?

| FartsMaker explică (pentru Mareacluj):

Nu doar ca e un site de intrebari si raspunsuri nu e un site unde iti pui intrebarile fara raspuns si te astepti ca cineva sa-ti raspunda