| anonim_4396 a întrebat:

Ati observat ca nu mai e asa de multa lume pe TPU? Si ca nu prea se mai raspunde la intrebari?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lumea mai are și alte activități care le aduc bani, aici este voluntariatul la el acasă!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, am observat si eu. Probabil, acest lucru se intampla, pentru ca e sarbatoare. Lumea e ocupata.
Apropo, Happy Valentine's Day!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ai observat că nu prea mai sunt întrebări la care să se răspundă?

| Baton a răspuns:

Acum depinde ce program are lumea ca nah...nu poti sa ii vezi pe toti in acelasi timp tongue
eu de exemplu sunt in tara cu treaba multa si de raspuns mai putin din lipsa de timp...cand am vreme libera intru si mai raspund.
oricum nu raspund la orice intrebare idioata sau cele legate de nu stiu ce jocuri pentru ca nu la aia se refera ajutorul.