| Lupică27 a întrebat:

Ati observat ca umorul din ziua de azi e de tot rasul? Glume de copii de 4 ani peste tot vezi, inclusiv la stand up.

8 răspunsuri:
| EestiSodalane a răspuns:

Nu are nicio legatura cu "ziua de azi". Exista umor foarte bun in ziua de azi, dar trebuie sa stii unde sa te uiti dupa el. Pe mine nu ma intereseaza comedia Stand Up. Mă uit la serialele mele și acolo gasesc umor pe placul meu. Trebuie sa gasesti si tu umorul tau.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Cred ca si eu l-am mostenit, ca nu ma vad prea amuzanta

| Lupică27 explică (pentru ILikeBlackCats):

Astia dupa ce ca sunt prosti mai si semnalizeaza, macar tu nu apari in spatiul public.

Răspuns utilizator avertizat
| 1onur a răspuns:

Am observat că 80% tot ce este pe internet este cu tentă sexuală și cât mai dezbrăcați cât mai Destrăbălați asta văd...inclusiv glumele...

| Lupică27 explică (pentru 1onur):

Da, exact, nici macar nu sunt amuzante, sunt doar de prost gust, oameni in toata firea se comporta ca niste catei in calduri.

| 1onur a răspuns (pentru Lupică27):

Atâta timp cât vor consuma destrăbălare și prostia aia și vor deveni nu putem face nimic daca ei asta își doresc de bună voie.

| Alexalex1000 a răspuns:

Am văzut bro... N-ai ce sa le faci, unele sunt amuzante dar ft putine