| maya_7683 a întrebat:

Ati pierdut numarul CD-urilor, hainelor, cartilor pe care le-ati imprumutat si nu le-ati mai primit inapoi? Aveti un obiect, lucru pe care nu l-ati imprumuta niciodata numanui?
Eu personal am pierdut numarul Cd-urilor si al cartilor imprumutate si in veci pururi returnate:-P.
Si da, exista ceva ce nu as imprumuta niciodata; aceasta este o carte la care eu tin foarte multhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai, dai..., n-ai!
ia nu da,
sa vezi cum ai!

7 răspunsuri:
| andrei123 a răspuns:

Si eu am imprumutat si nu am mai primit inapoi dar am si luat si nu am mai dat inapoi(sa recuperez ce nu am mai primit cu alceva) cred ca nu as imprumuta nimanui haine, pixuri de colectie sau machete de avioane (asta nu as imprumuta nici un minut pentru ca tin mult la ele) in rest as imprumuta carti pentru ca nu prea sunt pasionat dar tot imi place sa le tin de design!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia si masina nu se imprumuta niciodata; dar eu n-am nici de una nici de cealalta.Nu as imprumuta niciun CD in original cu muzica.

| anka a răspuns:

Nu imi place sa imprumut electronice si electrocasnice de aceea nu le dau.,, Scuza-ma ca ti l-am stricat" nu ma ajuta cu nimic. Daca stau bine sa ma gandesc nu imi place sa imprumut nimic. Sa nu ma intelegi gresit. Daca pot ajut cu mare inima dar lucrurile mele personale sunt SFINTE.

| georgiana a răspuns:

Mama m-a invatat sa nu imprumut niciodata nimic, doar in caz ca nu exista posibilitatea de a avea acel lucru, dar am recuperat persoanei care a fost amabila si dispusa sa ma ajute.Personal,urasc datoriile si nu-mi place sa cer bani de la cineva. Un sfat pentru celelate fete: nu dati haine, lucruri celor necunoscatori, mai tarziu veti regreta.
Merg pe premiza : ce e al meu, e pus deoparte. Daca se strica, este al meu si mi-l pot cumpara oricand am posibilitate.

| Razvan a răspuns:

Nu as imprumuta niciodata nimanui jurnalul meu. E strict secret. Ce si-ar mai dori mama sa-l gaseascadevillaughing

lolita
| lolita a răspuns:

Si eu am imprumutat o multime de lucruri si banidar nu as imprumuta niciodata bijuteriile mele deoarece fiecare reprezinta o etapa a vietii mele, sunt o parte din mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam o carte la care tineam foarte mult, dar am imprumutat-o si nu mai e.happy Mi-am zis ca nu voi mai imprumuta niciodata carti. Desigur, iar am facut-o.Si iar mi-am zis ca nu o voi mai face laughing
Am o carte la care tin foarte mult, pe asta nu cred ca as mai imprumuta-o.