| anonim_4396 a întrebat:

Ati primit bataie de la profesori?

8 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Da, pana in clasa a patra ne batea cu linia peste palme pana cand ni se inroseau, si parintii mai posti (nu ma voi scuza pentru expresie) tineu aparaea invatatoarei. parintii niciodata nu au dat in mine dar la scoala ii dateau voie sa ma loveasca. asta a fost exact dupa `89.

| xibalba a răspuns:

Nu, doar ne ameninta cu catalogul.

| Klara a răspuns:

In a 12-a am primit o usa in cap de la profa de biologie. straight face Nici macar nu si-a cerut scuze. Si eu am stat cu ochiul invinetit si cu dureri de cap vreo saptamanarolling on the floor

| Butsilee a răspuns:

Amenintari doar si unele mai in gluma mai in seriosthinking oricum acum detest acei profi devil

| Kidu a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Bibiii_7939 a răspuns:

N`au dreptul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ohohoooooo.la greu.ca era la moda.si ce batai. golanesti nu asaaa.mangaieri.