| Shery a întrebat:

Ati raportat vreodata pe cineva? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am raportat, sint un raportor rolling on the floor

15 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Inca nu. Dar nu-i timpul pierdut. devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shery, ai visat urat? ce ai? te simti raportata? laughing tongue

| Shery explică:

laughing nu, dar vroiam sa stiu si eu ce motive au unii sa se simta ofensati laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Weirdo-cand vei afla sa ne spui si noua.mult succes,te sustinem.serios vorbesc,chiar nu glumesc acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta intrebare e stric privata pentru useri si nu e recomandat ca fiecare sa isi spuna "amarul" aici pentru ca ai putea starni conflicte intre cei care o sa iti raspunda mai ales daca o sa dea nume.
Numai bine, pa pa!

mira
| mira a răspuns:

Da,pentru vulgaritati in limbaj si pentru insulte adresate unor useri absolut nevinovati,probabil copii.

| Shery explică:

@tudor: nici nu am cerut nume. vreau doar sa aflu posibile motive pentru care ai putea raporta pe cineva.
@enigma: in sfarsit putina seriozitate din partea ta laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Deocamdata nu happyNu prea a fost cazul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am raportat pe nimeni... dar am fost raportat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@shery-numai de data aceasta.eu stiu cand sa fiu serios si cand sa glumesc, spre deosebire de altii. tongue

| Shery explică:

@enigma: ok, ok, scuze... sunt insensibila, ce sa-mi faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer o singura data, cand am fost luat la misto(da rau de tot), dar nu am primit nici un raspuns ca s-ar fi luat masuri.
P. S ma bucur ca nu ceri nume de "raportori", dar uite ca Bro e unul dintre eihee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pe TPU? Să raportez? Niciodată.
Sunt de părere că problemele se pot rezolva pe cale amiabilă fără să fim "turnători" iar dacă totuși situația o impune, apelăm la forurile superioare care sunt în măsură să descongestioneze starea de tensiune apărută între părțile implicate.
O seară plăcută.
Pa, pa.

| utilizatortpu a răspuns:

Da, am făcut asta, pentru că fac alergie la tupeu şi la prostie.Creierul meu refuză să facă legătura între tehnica IT, care foloseşte ce e mai bun din inteligenţa umană cu cretinismele tastate de unii, cărora noua democraţie le-a distrus viitorul agricol. Dar m-am lecuit.De acum nu mai raportez nimic.Cum văd cultura de arătură, sau tupeul de mahala, ori fudulia unora, că prostia nu prea se arată, dar ei nu-şi dau seama, o tai definitiv de pe acele servere, că www-eaua este vastă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am raportat pe nimeni cu toate ca am mai avut mici conflicte din cand in cand. dar stim cu totii ca sunt useri care sar calul si jignesc in 2 timpi si 3 miscari.artagosi si intrigosi avem, glumesti o data cu ei si apoi daca vezi ca au fite ii tratezi cu indiferenta. daca ma gandesc mai bine ar trebui sa mai si raportam din cand in cand, nu cred ca ar strica.