| Korb a întrebat:

Ati simtit vreodata ca viata e monotona, banala si goala? daca da cum ati scapt de sentimentul asta?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Da, uneori si plang din cauza asta. Dar faza ciudata e ca ma schimb, azi ma vezi ca vreau sa ma sinucid si maine sunt cea mai fericita. Am scapat pentru ca am trait intamplari fericite alaturi de ceilalti sau am avut experiente mai diferite de ale mele. Trebuie sa faci ceva diferit de ceea ce faci tu zilnic si sigur te vei simti mai bine.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mi-am modificat un pic stilul de viata.Si nu mai mi se pare chiar banala.

| IonelaaaS a răspuns:

Nu am scapat straight face

| ToXXicGirl a răspuns:

Mereu...eu ma simt mai bine daca vorbesc cu cineva care chiar ma intelege, care a trecut prin asta.

| Korb explică (pentru ToXXicGirl):

Ca de exemplu cu mine laughing