| stuff0happens a întrebat:

Ati vazut filmul Avatar? Cum vi se pare?
Am vazut ca 90% facut pe calc love struck

2 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Te referi la trailer, sa-nteleg, avand in vedere ca filmul n-a fost inca lansat. Cu siguranta un procentaj mai mare de 90 % din film, este asistat de grafica computerizata, considerand timpul, si tipul actiunii. Nu-s nerabdator sa-l vad. sad

| xibalba a răspuns:

Nu, as vrea sa il vad, un asa film merita vazut doar la cinema. Sper sa il vad in curand. 40% e actiune, iar 60% e lucrat pe calculator.Am citit asta intr-un articol dintr`un ziar. E interesant, oricum ar fi, s`a depus munca si abia astept sa il vad. La 500 de milioane de dolari...cred ca e ceva de capul lui.