| BoomBoomToxic a întrebat:

Ati vazut vreodata fantome?

Răspuns Câştigător
| Ad3lyna_8426 a răspuns:

Eu nu, doar la televizor! Eu cred in elebig grin
Uita-te pe discavery la,, Fenomene stranii,, in fiecare vineri de la ora 10 pana la 11 si de la 11 la 12, fiindca sunt 2 episoade!
Mai e un serial sumit,, Mesaje de dincolo,,! Imi place la nebunie sa vad fantome!
happy
Sper sa te uiti!
Daca ai vazut sau nu sa imi povestesti si mie inntr-un mesaj privat:*
Pwp:*

9 răspunsuri:
| deniiiii234 a răspuns:

Nu.Si nici nu cred in asa ceva.

| alexutza_2569 a răspuns:

eu nu tu?

Răspuns utilizator avertizat
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Nu

| Marcelino a răspuns:

In afara de desenele Scooby-Doo, niciodata.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Desi mi-e cam frica sa spun depsre asta dastraight faceLA TELEVIZORlaughing

| Ovy81 a răspuns:

Fantome nu, dar stiu de existenta unor orase fantome, poti sa te documentezi aici: Listă de oraşe-fantomă

| OanaG a răspuns:

Pff, de cate ori m`am imprietenit cu elelaughing

Unde sa vezi mai Sonya fantome? Daca tot esti curioasa, incearca pe la miezul noptii in mijlocul cimitirului!

| ody a răspuns:

Nup