| RAY a întrebat:

Ați vrea ca curierul sau instalatorul sa vina in costum la voi? Ar părea mai de încredere? Și cu ochelari?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prefer sa il lase la easybox.
La costum nu mi se pare potrivit, are prea multa activitate fizica in timpul serviciului. Dar sa aiba macar un tricou cu logo-ul si culorile firmei.

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ar fii o idee bune asta, să cumpăr și eu să printez cv

| Lupică27 a răspuns:

Daca e femeie si e buna de ciocan mi-ar placea sa vina imbracata office si cu ochelari.

| RAY explică (pentru Lupică27):

Studiile demonstrează și ele fantezia asta cu ochelarii deși e un defect genetic sa nu vezi bine

Răspuns utilizator avertizat
| Torrpi a răspuns:

Curierul, da. Instalatorul, nu. E mai buna salopeta. Aia ca o uniforma.
Si... ce fel de ochelari?
De vedere, poate sa-i aiba. Dar daca sunt din aia negri (cica de soare) prin care nu vede nimic, as prefera sa nu-i deschid usa. Oamenii care poarta asa ceva au ceva de ascuns. Si am vazut multi tineri complexati purtand ochelari negri. Se ascund ca strutii.

| RAY explică (pentru Torrpi):

Și dacă lucrezi in IT ce uniforma?

| Torrpi a răspuns (pentru RAY):

IT-istul nu iti vine acasa. Te duci tu la service.