| LuLu1234 a întrebat:

Ati vrea sa aveti o viata normala?

Răspuns Câştigător
| DaVinci29 a răspuns:

"normalitatea" e ceva relativ... cine ar vrea sa aiba o viata normala cand sunt atatea anormalitati interesante si frumoase in lume? " normalitatea e cosmarul care a cucerit multe minti de-a lungul veacurilor" sau "normalitatea e ceva atat de complex si supraapreciat incat ma face sa inchid ochii". daca descoperi cine a spus asta, te felicit. desi e cam greu, avand in vedere ca nu sunt atat de cunoscuti autorii

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat nu sunt certuri si am pace in casa o duc bine in normalitate.

| positivity a răspuns:

Deja am o viaţă normală.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Nu.

| Wøodenpints a răspuns:

De ce aş vrea asta? Normalitatea e pentru găozari mediocri.

| W3R4 a răspuns:

Si eu am o viata normala!winking