| anonim_4396 a întrebat:

Au facut corect sau nu? Eram in padure, in tricou, transpirat, antrenament la greu si opreste o masina de politie pe sosea si unul din ei vine in padure si;-Cetatene ia vino-ncoace! Si eu;-Stai asa! Mi-am imbracat hanoracul si m-am dus la oficialitati care;-Ce faci aici?;-Nici o infractiune.;-Asta constatam noi.;-Pai faceti-va treaba!;-Pai trebuie sa raspunzi la intrebari.;-Pai am dreptul la avocat;-Nu te juca cu noi!;-Adica voi a-ti avea dreptul? Si el;-Ma, tu stii de cind te cunoastem?;-Si care e infractiunea?;-Ca esti noaptea aiurea!;-Pai eu stiam ca n-ai voie in grup noaptea.;-Nu-ti bate joc de noi ca vei avea de suferit.Acum va intreb pe voi, este o greseala ca profit de o padure din marginea orasului pentru antrenament?

10 răspunsuri:
| buldog a răspuns:

Nu e nimic ilegal! Cei care ti-au vorbit asa sunt niste dobitoci cu uniforma care se dau importanti explodand de ingamfare. Poti sa te iei cu ei in gura serios pentru. ca nu au dovezi la acuzatie si nu au ce sa iti faca.
Bafta!

| Marii a răspuns:

Sincer, nu vad nicio problema ca-ti faci antrenamentele la marginea padurii. Daca antrenamentul tau nu consta in arderea copacilor, nu stiu cu ce ii deranjezi pe cei din politie. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ai violat padurea? Na ca era sa te arestuiasca aia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, cu foarte multa intelegere pentru umorul tau iti spun sincer ca ar fi fost miere pentru mine ce crezi tu

| Arthur a răspuns:

Daca ar fi mai multi harciogi vazuti la antrenamente nu ar fi ceva neobisnuit. Dar pune-te si in pielea lor, tu ce ai zice sa vezi un harciog alergand la minus 30 de grade in tricou, de unul singur, pe super pistele de la marginea padurii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru aia nu, daca s-au luat de tine.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Mai e un ''baiat'' pe site caruia i s-a intamplat la fellaughing`sa fii fost impreuna.thinking sau poate DOAR-aceeasi sursawinking

| Sniper a răspuns:

Dai ma in colo de gusteri oh go on!
In ziua de azi, nu mai are voie omu sa se antreneze ca vin scarbele si incep ei cu "legea lor". oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of, bine ca nu aveau si caini cu ei, te inteleg.Se comporta ca niste animale, daca te vad fugind insemna ca fugi de ceva. Logica politieneasca, mie mi-au luat ventilele de la bicicleta pentru ca miroseau a bautura si eu doar le-am reprosat ca se simte in aer un amestec de oxigen cu alcool pur.Am fost perchezitionat dar sunt sigur ca ei cautau o camera foto, apoi s-au uitat prin telefonul meu si au plecat.Am evitat sa le reprosez ceva pentru ca nu stiu daca unu din ei mai avea discernamant, asta se intampla pe langa Roman acum 4 ani.

| anonima_4990 a răspuns:

Nu e nimic ce nu ai facut bine...big grin
Numa daca is ei niste prosty in uniforma ce se dau si ei mari pe acolo...nu le da importanta