| clauss a întrebat:

Au fost cateva bancuri care au fost refuzate si uitandu ma peste regulament, nu prea zice nimic, in schimb exista niste persoane frustate si pe care cred ca le am deranjat si care se tine de capul meu. Si va intreb atunci de ce intrebari cu teme, cu alte prostii sunt lasate pe sait si cateva bancuri care circula pe net nu?, bancuri cu ardeleni nu, ce se urmareste, cumva acest sait sa dispara, sau ce?, ma pot retrage oricand si stiu ca si fara mine va merge inainte, dar am considerat ca pot ajuta la randul meu asa cum am fost si eu ajutat. Era mult mai bine inainte, pacat

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Spune care e problema ta aici : http://www.tpu.ro/contact
În mod normal mai ales dacă bancurile respective erau la categoria trivia/amuzante ar fi trebuit să rămână. Ai avut şi o întrebare înafară de bancul respectiv? Încearcă să raportezi temele, din păcate nu toată lumea face asta, pentru că dacă ar fi aşa, site-ul ar fi mai ok! Baftă!

1 răspuns:
| clauss explică:

Multumesc gandurialbe, dar nu sunt aici sa raportez, ci sa ajut, am si altceva mai bun de facut