| DiannaDi a întrebat:

Aud vorbindu-se despre filmul AVATAR foarte mult. despre ce este vorba in acest film? multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu am fost interesată de acest film, auzind că este cel mai scump film făcut vreodată, trebuia să fac cumva să îl iau să îl văd. Bine. Într-un sfârşit am făcut rost de un CD cu el, într-adevăr povestea părea faină, dar pe ecranul computerului se vedea att de nasol încât mi-a pierit cheful să îl văd. Deci, morala: du-te la cinema. Am căutat ...Doamne! parcă biletele se vând din prima secundă în care apar. Morala 2: va mai trece ceva timp până să îl pot vedea.
Cu toate astea, filmul merită toate eforturile!

6 răspunsuri:
| Katiee^^ a răspuns:

Avatar spune povestea unui veteran de razboi pe nume Jake, care este trimis intr- o colonie umana pe o planeta indepartata numita Pandora. Scopul acestei baze este de a extrage si de a folosi cat mai multe dintre resursele minerale foarte numeroase ale planetei. Dupa o serie de evenimente ce-i arata cu adevarat cine e de partea dreptatii, Jake ajunge sa se lupte alaturi de rasa bastinasilor Na'vi chiar impotriva oamenilor. Oamenii au creat o tehnologie cu care ei pot sa posede corpurile bastinasilor, preluand astfel controlul acestora, folosindu-le drept avatare.

Sursa : CinemaRx happy

| inna a răspuns:

Dacă iți spun eu despre ce e vorba, ce rost mai are să-l vezi tu dupaia.Eu zic să te uiți la el, merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, am o "sub-întrebare "

De la ce vine numele lui? Ce înseamnă de fapt "avatar"?

| デイダラくん a răspuns:

Este cel mai scump film happy au cheltuit 350 de miliarde dolari cu efecte speciale happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut la cinema... Dar daca iti spunem despre ce e vorba nu iti pierzi interesul pentru film?
E foarte bun filmul, reprezinta razboi dintre 2 specii diferite... Este bazat pe tema: razboi iubire si ura.
Este filmul anului... Te sfatuiesc sa-l vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi un cinematograf in orasul asta idiot ar fi super!