| MCRgurl a întrebat:

Auziti,ce s-a intamplat cu tatal gloriei melu de-a murit,am intrat pe facebook si toate paginile cu PCV si personajele din serial spuneau ca a murit,a murit, dar de ce n-a spus nimeni. FUNDA

2 răspunsuri:
| QµeeК a răspuns:

Salut. Urmaresc si eu acest serial. Tatal Gloriei a murit iti garantez 100%. Vom vedea in urmatorul episod.Cauta mai bine pe toate site-uri-le posibile. Mult norocwinking Funda Te Rog?

| MCRgurl explică (pentru QµeeК):

1)nu te-am intrebat daca te uiti, dar daca tot ai zis, si eu ma uit laughing 2)n-am intrebat daca a murit, stiu ca a murit dar nu stiu de ce. 3)am cautat, credeam ca stiti voi