| XxBoYxX a întrebat:

Auziti ma va dau fundita si vot inteligent/folositor cum vreti daca imi dati ri me cu cuvantul(numele) Darius!
Nu intrebati de ce ca va dau vot nefolositor!

2 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Pfff...nu prea gasesclaughing decat cu alt nume,de ex : Marius, dar eu cred ca vrei s afaci misto de cineva deci nu prea merge sa gasesti o rima cu alt numethinking
Chiar as vrea sa te ajut, dar am cautat si pe google la cuvinte care se termina in"ius" sau "us" dar nu am gasit:-s de ex ar fi:cenusiu doar ca in raport cu "darius" nu prea are rima adica nu suna bine:-s

fundita totusi?puppy dog eyes laughing

| XxBoYxX explică:

Pi vreau sa-mi bat joc de el poate...
Iti dau vot dar fundita doar cand gasesti o rima doua nu cont cu ce is tot are valoare verde!