| anonim_4396 a întrebat:

Auziti stiti vreun cod de luat bani la ourworld sau vreo cale sa fac bani mai multi nafara de sa fac flow si sa dau acolo la roata aceea?

Răspuns Câştigător
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Codurile se iau de pe site-uri. Scrii "OurWorld gem coupon (luna in care esti)". De exemplu pentru noiembrie: OurWorld gem coupon November.

6 răspunsuri:
| April27 a răspuns:

Pai daca faci mult flow si primesti la roata de flow bani si haine groaznice care nu le porti vindele ...eu asa fac si am multi bani

| Frau a răspuns:

E foarte usor sa faci coins. gems faci doar cu codurile, daca esti resident iti dau iei mult mai multiwinking sa te invat care sunt caile de a face super repede coinswinking::1. pune oua in cuiburi(acolo faci cel mai repede bani) 2.getupz(acolo faci mai greu dar este avantajos pentru ca poti cumpara unele haine mult mai iftin-este bine sa incepi de la nivel mic cu getupz-ul. dupa ce termini un getup pimesti un cadou de la iei-haine) 3. inscriete la concursuri(contest-uri si fa cat mai multe voturi- daca treci de mai multe runde primesti bani frumosi) 4. joaca poker cabana(daca sti sa joci poker e foarte usor si faci destui coins) 5. faci misiuni( la zoe, azia, veronica, caden etc.) sper ca te-am ajutat cat de cathappy

| XxDianaxX a răspuns:

Vand conturi pe ourworld lvl 15 cne vrea? 50 gems are pe el il vand cu 20 gems

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Existaun cod pentru coins este 217A-68CA-00C7-CA81