| R0R0 a întrebat:

Aveți obiceiul de a va razbuna pe cei care v-au facut rau?

Răspuns Câştigător
| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Am avut obiceiul acesta, insa acest lucru s-a sfarsit, caci mi-am amintit de Dumnezeu care ne-a iertat pacatele.
Noi de ce sa nu iertam?

38 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Nu ma razbun doar altul nu mai stau de vorba niciodata cu ea, el in viata asta.

| R0R0 explică (pentru gemeni6226):

Ahabatting eyelashes

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Dar cand le dai tu un pumn pe care scrie si Arsenal, sunt sigura ca nu o sa iti mai greseasca.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

E, na. Acum sa-i fac si ''tunari'' ( tunarii= fanii Arsenal, vine de la o porecla gunners'', deoarece emblema lui Arsenal este un tun). Nu am treaba, nu sunt agresiv.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Nici nu pari.batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Nici nu ar trebui sa fiu, prefer de vorba buna sa rezolv ceva!

| Florentina9210 a răspuns:

Nu. Il las pe Dumnezeu sa decida!

| cristintza94 a răspuns:

Nu