| manndarina a întrebat:

Avem nevoie de modele in viata?batting eyelashes

Aveti modele? Pe cine?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Da. Mi-as dori sa am credinta in Dumnezeu a matusii mele(Dumnezeu s-o iertesad), bunatatea mamei mele, spiritul de luptator al tatalui meu, determinarea verisoarei mele, zambetul buncii mele, tenacitatea profei mele de mate si taria de caracter a prietenei mele cele mai bune.Sunt niste oameni cu totul speciali desi nu ai putea spune asta despre ei la prima vederehee hee
Poate ca intr-o zi voi fi si eu ca eibig grin

6 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Tocmai ce l-am descoperittongueETRUTA KUPPERwinking(bronza in Germania la nai-viata ei este un exemplu mai ales pentru cei care "sufera de prea mult bine". Pa, pa!

| i.love.me a răspuns:

Nu am un model in viata este nevoie bineinteles dar am un model in mintea mea asa cum as vrea sa fiu eu, nu am nevoie de o persoana model in viata pentru ca asa am sa uit de telurile mele si propriile principii

| alexutzu00791 a răspuns:

Eu imi creez ambitii nu modele. Poate ca sunt prea egoist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, copiez tot ce prind astfel incit nu mai stiu care e originalul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e bine sa avem modele in viata, adica trebuie sa invatam si din greselile altora, trebuie sa luam si din trasaturile bune ale altor oameni. ma rog, nu este strict necesar sa ai un model, dar instinctiv tot gasesti o persoana care te influenteaza, pe care o urmezi involuntar, cum ar fi parintii. eu de ex am un model, proful de romana, un om exceptional. mi-ar placea sa imprumut cateva din calitatile lui happy. cu toate astea, cel mai bine e sa ne conturam propria personalitate, propriul caracter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care m-ati altoit cu stupid v-ati pierdut de sarbatori simtul umorului?