| anonim_4396 a întrebat:

Aveti capacitati extrasenzoriale? dati si cteva exemple.

3 răspunsuri:
| controlled a răspuns:

Extrasenzoriale? buna cerinta asta.
Eu cred ca am acestea.
1. De fiecare data ccand imi pun o dorinta mi se implineste.pacat ca am descoperit ca e doar una pe zi si doar ce imi doresc cu adevarat nu cum ar fi bunurile materiale sau chestii de genu.
2. Daca privesc in ochii unei persoane pot sa zic ca ii pot vedea trecutul pana la un moment cand legatura se rupe.
3.Traiesc la realitate si ma consider un hot deoarece tot ce vad la o persoana, gesturi, obiceiuri, ganduri, experienta si altele le inregistrez in bibilica mea.
M a crezi de bine.Nu tot de bine.
Eu ti-am dat raspunsul la cerinta si ce cred eu ca pot face. Tu ce poti?

| IngerdeIubire a răspuns (pentru controlled):

Foarte interesant, si eu am capacitati extrasenzoriale si te cred. asta cu te uiti la o persoana o vezi ca pe o carte deschise se numeste empatism-empatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simt de exemplu cand urmeaza sa se intample ceva...de bine sau de rau, referitor la mine; eu la 9 ani am stiut ca mama mea va muri mai tarziu si s-*a intamplat anul acesta;