| Pamflezistul a întrebat:

Aveti chef de-un... http://www.alinfarcas.ro/2009/09/10/visu-lu-baselu/ pamflet a-ntaia?;)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Super pamfletul, ca de obicei de altfel, felicitari si zii inainte ca bine ii zici...

| mircea a răspuns:

Da bine la cap. E de ras. Dar, atentie! Nu toate preparatele din politichie se fezandeaza cu cacao. Mai ales acelea pe care trebuie sa le inghitim si noi. E neplacut sa arunci cu cacao in "ventilator". Dar cred ca nu stii. Apropos, stii ce este acela un "ventilator"? Este acela care "face vant"! Si ca sa "faci vant" trebuie sa te bagi acolo... acolo. Oricum, noi astia mititeii care nu ne pricepem la politichie, vorbim si noi, asa ca sa fie... fara suparare pentru nimeni.

| dany_4018 a răspuns:

Felicitari este chiar super tare

| Pamflezistul explică:

@g3orgyana - Ma bucur ca te-am veselit!
@constantaproca - Merci frumos! Zic, zic... ca vor au ba unii sau altii.
@mircea - Ba fix toate preparatele din politichia de la ora asta se fezandeaza cu kkooooo. Si DA, noi le inghitim zilnic. Iar noi astia mititei care nu ne pricepem la politichie, avem voie sa credem ca ne pricepem (sau chiar sa ne pricepem) la pamflezie (mai ales ca noi am inventat-o). Merci de atentie!
@dany - Merci!winking