| Mara_1046 a întrebat:

Aveti cont pe Facebook? Cat timp petreceti zilnic utilizand aceasta aplicatie? Pentru ce il folositi mai mult, prieteni sau jocuri? Preferati Facebook-ul Hi5-ului? Am observat ca acesta din urma cam pierde teren in ultimul timp. Personal, prefer Facebook. Mi se pare putin mai...matur...happy

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Da am cont, cateodata nici nu intru pe el. deci il folosesc rar, iar cand il folosesc o fac pentru prieteni pentru prieteni.Am si hi5, dar mai nou nu prefer nici unul din ele ci prefer TPUtongue.`

2 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Nu am. Nu vreau.

| Klara a răspuns:

Hi5 n-am, iar pe Facebook intru doar ca sa-mi hranesc iepurasii. Singurul site care imi provoaca dependenta daca pot sa-i zic asa... e TPU rolling on the floor