| Andre a întrebat:

Aveti idee cum este viata de vedeta? Este una buna sau rea? Ce parere aveti? Mai ales de paparatzii? Dau funda pentru cele mai multe detalii!

Răspuns Câştigător
| iulya_9118 a răspuns:

Pai are si parti bune si reletonguenu stiu e aiurea pentru ca nu ai nici un pic pe initimitate si ca se scriu in reviste si ziare tot felul de miciuni sau se face misto de tine pe la nu stiu ce emisiuni. dar e bine pentru ca ai multi bani, masini, vile, etc.tongue

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

E greu sa fi vedeta.

| 1992 a răspuns:

Este intr-ul fel buna, cateodata grea, paparazii te pot ridica, te fac public, sunt vedete care se pun singure in situatii penibile sa atraga paparazii

| vladracul a răspuns:

E na... numai la asta nu am dus noi grija!