| Timeea_Zanfir_1998 a întrebat:

Aveti idee daca negri (niggaz) adica persoanele de culoare neagra (americani), precum snoop dogg, sunt atrasi de femei de culoare alba?

4 răspunsuri:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Nici nu ai idee cu cate femei albe s-a culcat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai chill ca nu se uita nimeni la tine.

| RAY a răspuns:

Logic ca sunt atrasi de femei frumoase

| Darkmagic a răspuns:

O sa te dezamagesc dar NU. big grin
Afro americanii nu sunt atrasi de rasa alba, cuplurile de acest fel fiind rare.
Poate ca voi vedeti prin Romania multe cupluri: el negru, ea alba, dar asta se intampla pentru ca negrii din Romania nu prea au de unde alege femei "de culoare".
In plus, NU este vorba de frumusete asa cum incercati voi sa o "interpretati" pe TPU, si nici de bani, afro americanii pun mult accent pe cultura lor si pe culoarea lor, fac din asta un motiv de mandrie.
Fix de asta, Snoop Dogg este cu Shante, Will Smith cu Jada, Freeman cu Myrna...etc.
Sau poate astia de pe TPU au impresia ca cei trei din exemplul dat mai sus nu si-au luat neveste albe si blonde...ca nu au putut sau pentru ca nu sunt destul de bogati... big grin