| daniela_3499 a întrebat:

Aveti ideii de 1 Aprilei?

3 răspunsuri:
| crissx_7752 a răspuns:

DA ex: De 1 aprilie i-am spus mamei mele ca toata margarina ( delma ) era mucegaita ia a sarit ca vai cum nu se poate... dar dupa aia sa linistit vazand ca a fost o simpla pacaleala.; p

| SweetAnonima a răspuns:

Buna!
Eu anul trecut si acum 2 ani am facut o farsa care chiar mi-a iesit:
Deci, mi-am cumparat o peruca blonda din parc(a costat 11 lei din cate imi amintesc).Mi-am pus-o pe cap si mi-am mai pus si niste ochelari de soare si niste haine care nu le stia persoana caruia i-am facut farsa.M-am dus la scoala asa imbracata si mi-am schimbat voecea etc. Fata nu si-a dat seama, dar cand s-a sunat mi-a dat jos peruca si au inceput toti sa radabig grin

| Gaby_5114 a răspuns:

Mai întâi sfătuieşte te cu prietenii să-i faceţi farse altui prieten:-)