| ڷڕڟڬڞ a întrebat:

Aveti incredere in partenerul vostru ca va este fidel?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa, datorit acestei mari increderi au trecut 23 de ani de cand sunt alaturi de ellove strucklove strucklove struck

| tixytix a răspuns:

Sincer,eu sint o persoana care nu tine foarte mult la acest aspect.adica merg pe debiza CAT TIMP E CU MINE FACE CE VREAU EU SI CAT TIMP E SINGUR FACE CE VREA MUSCHIU' LUI
oricum daca sti cum sal citesti iti dai seama ca te minte, pentru ca asa sunt barbatii, nu pot rezista unei asa tentatii.
lumea asta e plina de femei frumoase.si barbatii sunt cei mai aventajati pentru ca pot incerca foarte multe.happy

| ڷڕڟڬڞ explică:

Nici nu ştiu cum să încep...eu sunt de etine Romă iar la noi nu este acceptat aşa ceva, simt că mă înşeala nevasta, nu am probe însă o văd schimbată, distantă, când vede un mascul în preajma ei parcă " îi straluceşte ochii " ca să citez un clasic in viaţă, dealtfel întîrzie tot mai des acasă, iar când plecă este din ce în ce mai cochetă. Nu aş vrea să o pierd, este aşa de frumoasă, şi o iubesc încă de la prima vedere.