| RAY a întrebat:

Aveti incredere in partenerul vostru de viata? daca da ati fi de acord sai faceti un test de fidelitate?

17 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da si Da.

| RAY explică (pentru T0T):

Na hai da-mi fb ei sa o incerc sa vad

| T0T a răspuns (pentru RAY):

laughing Ce crezi ca dau facebook-ul ei oricarui presupus vagabond de pe aici? laughing Eu ti-am spus ca am incredere dar nu ti-am cerut sa fii un fel de ernest.

| RAY explică (pentru T0T):

Ok

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Oricum apreciez ca ti-ai ocupa timpul ca sa ne ajuti cu asta. Eu oricum pot citi cat de cat persoana dar sunt sigur ca altii ar avea nevoie de ajutorul tau. Oricum intr-un fel apreciez.

| SkyPilot a răspuns (pentru T0T):

GreyN, daca ai prietena, cum se face ca ai atata timp de pierdut incat esti tot timpul printre cei 3 de pe prima pagina?

| T0T a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu sunt tot timpul printre primii 3 de pe pagina. Nu am mai fost de o saptamana si ceva.winking Oricum sunt in stare sa dau raspunsuri destul de rapid. Sa nu crezi ca stau numai pe TPU laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru T0T):

Mie mi-ar lua o jumatate de zi ca sa dau 80 de raspunsuri cate ai tu azi. Cand am terminat ziua pe primul loc au lipsit "greii", nu cred ca am avut mai mult de 60 de raspunsuri. Eu lucrez de acasa, urmaresc in timp real ce se intampla intr-un proiect si de asta am ceva timp. Dar daca e o problema cu proiectul, dispar.

| T0T a răspuns (pentru SkyPilot):

Eu primul titlu...a fost mai demult, nu are rost sa vorbesc despre asta, pe care trebuia sa il am dar nu l-am primit a fost acum mult mult timp.Am dat vreo 200 si ceva de raspunsuri atunci laughing Da atunci nu aveam pe nimeni.

| SkyPilot a răspuns:

Am incredere si tocmai de asta nu vad de ce i-as face un test de fidelitate.
Daca ii faci partenerei un test de fidelitate si isi da seama ce se intampla, ti-ai distrus relatia. Daca vede ca nu ai incredere in ea, isi pierde si ea incredere in tine. Increderea este intotdeauna in ambele sensuri, iar daca pare a fi intr-un singur sens este de fapt indiferenta.
A doua problema pe care am observat-o pe TPU este ca astfel de teste sunt concepute prost si interpretate prost.

| RAY explică (pentru SkyPilot):

Am doua conturi de fb de fata si de baiat false cine doreste pot sa vad daca chiar se iubesc cu adevarat asa mi-am testat si eu iubitele

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Eu nu am nici unul happy Nu folosesc. Am parola ei, dar nu i-am umblat niciodata pe cont fara acordul ei. De fapt i-am umblat o singura data, cu ea alaturi, ca sa imi caut fostii colegi de liceu.
Nu I-am umblat niciodata prin geanta, prin calculator sau prin telefon. Nu am avut niciodata motive sa o suspectez. Intotdeauna daca spune ca este undeva acolo si este.
Cine vrea sa te fraiereasca, o face cu toate conturile tale. Are alte trei pe care tu nu le stii, si are o relatie pe fiecare cont happy In general simti omul si iti dai seama daca poti sau nu sa ai incredere.

| RAY explică (pentru SkyPilot):

Man sti increderea aia pe care o ai tu eu am pierdut-o fata de femei

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Stiu, nu prea ai avut noroc. Eu am invatat prin liceu ca se poate si altfel si de atunci am tot asteptat pana am gasit pe cineva in care sa pot avea incredere. Adevarul este ca sunt o raritate.

| Vvistula a răspuns:

Da am incredere in partenera si din moment ce am incredere nu am de ce sa fac un test.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am incredere in partenerul de viata si i-as face un test de fideliatate desi ma cutremur.laughing

| PrettyLiar94 a răspuns:

Am incredere totala doar in MINE.