| anonim_4396 a întrebat:

Aveti o intrebare pentru mine?big grin

Răspuns Câştigător
prfml
| prfml a răspuns:

Ce apreciezi la o pesoana? Ce dezapreciezi la o persoana? Ce defecte consideri ca ai? PS Apreciez o persoana care isi constientizeaza defectele, are toate sansele ca orice intreprinde sa iasa cu succes.

24 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Ce iti place la tine?winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da big grin tongue

| irynna a răspuns:

Ce planuri ai pentru astazi?happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce iti place sa faci in timpul liber? happy

| borsec a răspuns:

Ti-ai facut temele?

auran
| auran a răspuns:

Esti multumita cu persoana ta?

| stefania_6780 a răspuns:

Buna!

de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspuns pentru eillen:imi plac foarte mult ochii mei verzi si felul de a gandi(ma consider o persoana inteligenta)

Raspuns pr bro:care este intrebarea?

Rsapuns pentru Oana:sunt o persoana calma, cu simtul umorului caruia ii place sa viseze si sa isi ajute prieteniiwinking

Raspuns pentru iryna:astazi trebuia sa ma duc cu amicii in parc dar mi-a fost rau si am stat toata ziua la pc pe siteul meu preferat TPUlove struck

Raspuns pentru cora:in timpul liber imi place sa ma plimb cu rolele, sa citesc o carte buna...etc etc

Raspuns pentru aliosa06:da! crede-ma ca le-am facut asta este al 2 ile lucru pe care il fac dupa ce vin de la scoala :p

Raspuns pentru prfml:la o persoana apreciez cel mai mult umorul si inteligenta iar de dezapreciat...hmm cred ca...de fapt nu cred, mai mult ca sigur nu suport persoanele cu fite si care barfesc.Defecte:ma laud prea mult, vorbesc prea mult si mai am un defect...:nu imi place sa imi marturisesc defectelelaughing

Raspuns pentru stefania:sunt din Bucurestilove struck

Raspuns pentru auran:aproximati...cum spuneam mai sus am si defectebig grin
Va multumesc pentru intrebarile acordate...ma bucur ca am reusit sa va raspund tuturor ...sa aveti o zi frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citi ani ai? Ai prieten? big grin tongue

| remus a răspuns:

Am, esti cuminte?

| Elly4all a răspuns:

Da ce teme avem pentru maine?laughing...cum te-ai caracteriza?!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau bro dar nu ma decat 14 ani...cred ca sunt cam mica pentru tine...cred...si nu ...nu am prieten... u cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspuns pentru remus: sunt cuminte cand vreaubig grin

Raspuns pentru my friend love struck elly4all:avem tema la chimie laughing. Nush cum sa ma caracterizez... u cum m-ai caracteriza?

| remus a răspuns:

In viata sa stii Paula, nu putem face numai ce vrem, cind vrem, avem responsabilitati si pentru a nu deranja bunul mers al relatiilor interumane, avem datoria de a FACE CE TREBUIE.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*****Paula***** asa e, esti mica, nu-i nimic la momentul oportun o sa gasesti un baiatde virsta ta, destept, frumos si haios asa cum sint eu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este nici o problema bro laughing... oricum nu cred ca am sanse sa imi gasesc dragostea pe netwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este nicio problema bro laughing...nu ma astept sa imi gasesc dragostea pe un site

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*****Paula***** nu se stie niciodata big grin la citi Feti-Frumosi sint pe aici... laughing

| Ys a răspuns:

1.Cum creze ca este dumnezeu...2.ce crezi de cipuri tu ai vrea sa fie introduse sau nu ai vrea? 3. ce ai face daca ai afla ca mai ai putin de trait ce ai face in timpul ramas? ...astept raspunsurile tale...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspuns pentru al3css: sincer nu ma prea pricep la chestiile astea cu religia dar eu cred in Dumnezeu pentru ca mereu cand am avut o problema m-a ajutat si mi-a ascultat rugaciunile, iar despre cipuri ce sa zic...cred ca sunt o pierdere de timp, nu sunt de acord cu ele.Hmm la intrebarea 3 mi-ai dat de gandit laughing probabil as face cum am vazut intr-un film:mi-as face o lista cu toate lucrurile pe care am vrut dintotdeauna sa le fac si as trece la actiunewinking...multumesc pentru toate cele 3 intrebari, sa ai o zi cat mai frumoasa love struck!

| andreea_8479 a răspuns:

Ai vreo intrebare pentru mine?
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna Andreea! Da am mai multe big grin.Cati ani ai? Care este materia ta preferata? Ce gen de filme iti plac? Cum ai descoperit acest site? happy

| andreea_8479 a răspuns:

Am 17 ani...imi place biologia(anatomia), imi place sa vizionez comedii, filmele cu adolescenti, dans(le ador) sh cele de dragoste
acest site...hmm.o prietena cauta cv p net...sh din intamplare a dat peste TPU
i s a parut interesant sh mi l a prezentat sh mie
mi a placut.sh imi face placere in continuare sa ajut sh sa fiu ajutatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai?