| RalucaSahnada a întrebat:

Aveti pisici? Daca da... povestiti-mi si mie despre ea! Dau fundita la cea mai rasfatata pisica!

Răspuns Câştigător
| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Am o pisica cu ochii caprui parca stropiti cu kaki, e jucausa, se joaca cu pungi mototolite, intra in ele, ii place sa stea la inaltime de exemplu in patul suprapus sau pe o saltea pusa in picioare, sprijinita de perete si ii e frica de baloane de sapun si mananca doar boabe de pisici, nu prefera mancarea umeda decat whiskas supreme uneori.

1 răspuns:
| sweet0girl a răspuns:

Pai.Pisica mea nu vrea sa manance sau sa bea apa cand se uita cineva la ea sau cand e zgomot deci trebuie sa fie singura in camera in perfecta liniste altfel nu manaca si nu manaca altceva deact Frieskies altfel vomita.