| Bunddy a întrebat:

Aveti prieteni buni din copilarie cu care mai tineti legatura si acum?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, colegul de banca din clasa I
inca vorbim macar 1 data pe saptamana.

| Freya1 a răspuns:

Nu.Am avut niște experiente neplăcute în copilărie cu "prietenii", încă de atunci mi-am dat seama ca oameni sunt parșivi.

Eram copila când am aflat ce inseamna sa fi bârfit pe la spate, mințit și trădat și nu mai am de ce sa țin legătura cu niște ființe ce erau atât de răutăcioase încă de copii.Iti dai seama ce fel de oameni pot fi acum?

| gemeni6226 a răspuns:

Nu pentru ca ne-am mutat si au intervenit noi prietene si din pacate am fost lezata ca a reusit la facultate si eu nu ca ea a gasit un prieten foarte misto la facultate din Costa Rica(s-a si casatorit cu el si sta acolo) si pe fondul invidiei nu am mai vorbit cu ea.

| Lukasssz a răspuns:

Nu,nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Unii au plecat din tara/oraș iar altele s-au măritat.