| StormyNight a întrebat:

Aveti prieteni plecati in alte tari? Cum tineti legatura? S-au schimbat de cand sunt plecati?

Eu plec in Spania si mi-e frica ca toti prietenii mei o sa ma uite si cand ma voi intoarce vor spune ca am prins fite sau ceva...:-s

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Da, am o prietenă plecată de un an în Italia. Ţinem legătura pe messenger şi Facebook. Nu s-a schimbat decât ca look. Tot ea e, o nebună cu gura mare. Doar că are cu un vocabular mai extins pentru că foloseşte multe vorbe în italiană mai nou, dar în mare parte e aceiaşi fată pe care o cunosc de la grădiniţă.

Stai liniştită. Prietenii adevăraţi nu te vor uita dacă nici tu nu îi vei uita la rândul tău. Ai doar grijă să nu te schimbi prea tare (în rău).