| papushikroz a întrebat:

Aveti vreo colinda preferata? Care?

Răspuns Câştigător
| mada_4735 a răspuns:

"Silent night"

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pe podele de nuielelove struck
Ador colindul astabig grin

| Bishop a răspuns:

Nu

| Aurelia a răspuns:

"O, ce veste minunata". Tu?

| costyn162 a răspuns:

Imi plac colindele cantate de Andra.Si Fuego canta unul super care se numeste "Colind pentru parinti".

| DonGiovanni a răspuns:

Noi elevi de scoala noi colindam, sa ne bucuram ca aceasta seara este pentru noi cea mai frumoasa dintre sarbatori a venit caraciunu vine si anul nou vine boboteaza si sf.ion la anul si la multiani da-mi babo covirigei ca nea inghetat... (de bobarnaci dimineata se colinda pe la noi in teleorman).

| adinaciosescu a răspuns:

Din an in an...sosesc mereu

| Cleona a răspuns:

Da,, Ingerii soptesc,,,,, O ce veste minunata,,

| papushikroz explică:

Mie imi place foarte mult,, Colinda, colinda" si,, Leru-i Doamne ler".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi elevi de scoala.